Čo pre vás predstavuje hojnosť

Mať dostatok peňazí a navyše ich zarobiť spôsobom, ktorý s nami rezonuje, čo znamená naplňujúcou prácou, je viac ako úžasné. Peniaze sú dôležitou súčasťou nášho života, keďže s našim bežným fungovaním v dnešnom modernom svete sa bezvýhradne spája platenie účtov a nevyhnutné nákupy potravín, oblečenia a podobne, nehovoriac o zábave a dobrodružstve, ktoré sa s uspokojivým životom spájajú. Výlety a dovolenky, reštaurácie a kaviarne, aj to predsa niečo stojí.

zaistite si hojnosť vo vašom živote

Ak sú peniaze zarobené prirodzeným spôsobom, vykonávaním niečoho, čo je nám blízke a čo s nami rezonuje, je to výborné. Horší prípad nastáva, keď nás práca nebaví a napriek všetkému v nej zostávame, veď predsa potrebujeme mať zaistený stály pravidelný príjem, ktorý je dôležitý pre naše živobytie. Ak by sme sa predsa len odhodlali vykročiť z komfortnej zóny za šťastím, je možné, že sa s tým budeme musieť ešte istú dobu popasovať, kým prídu prvé výsledky a tým aj potvrdenie, že sme sa vydali správnym smerom.

strom hojnosti

 Peniaze súvisia s tak často zmieňovaným pojmom ako je hojnosť. Bytie v hojnosti je stav, v ktorom sa cítime sami sebou, príjemne, zabezpečení, nič nám nechýba, všetkého máme dostatok. Tak ako sme rozdielni, máme rozdielne priority a rebríček hodnôt, tak pre každého sa hojnosť spája s niečím iným. Pre niekoho to môže byť zdravá výživná večera každý deň v príjemnom útulnom prostredí s praskajúcom ohňom v krbe, pre iného to môže byť dobre zaplatená práca spojená s cestovaním alebo chata pri mori či luxusné auto.

Je dôležité, aby sme si uvedomili, čo je pre nás prvoradé a tomu prispôsobili naše smerovanie v živote, svoju prácu, voľný čas, svoje žitie. So zdravím a s pohodou sa spája aj vhodné prostredie, v ktorom sa denne zdržiavame. Prostredie, v ktorom sa cítime príjemne, ktoré je čisté a dostatočne prispôsobené pre našu činnosť či oddych.