Dominantné schodisko

Možno si poviete, že taká časť domácnosti ako je schodisko, nie je taká podstatná. No práve schodisko či už v exteriéri alebo interiéri býva často krát dominantou celej nehnuteľnosti. Moderné schodisko dokáže upútať pozornosť návštevy už na prvý dojem. Aj keď väčšina z nás siahne po zábradlí najmä z cenového hľadiska, časom môžete svoj vyber oľutovať a potrebná bude rekonštrukcia.

schodisko

Moderné, nadčasové schodisko.

Moderné schodisko dokáže zmeniť vzhľad celej miestnosti. Pokiaľ máte otvorený koncept interiéru so schodiskom o to lepšie. Správnym výberom materiálu môžete vykúzliť dokonalý interiér. Množstvo ľudí stále láka použiť na zábradlie na schodisko drevo. Drevo je samozrejme stále aktuálny a nadčasový materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. V prípade zábradlia na schodisko sú v dnešnej dobe moderné iné materiály. Hlavnou dominantou každého schodiska je túto sezónu nerez a sklo. Antikorové zábradlie je veľmi vhodné ako do interiéru tak aj do exteriéru.

schodisko

Vďaka svojmu bezúdržbovému povrchu ho môžete bez obáv použiť aj na vonkajšie schodisko, ktoré je vystavované a nepriaznivým vonkajšími vplyvom. Sneh, dážď ani slnečné lúče nepoškodia vaše antikorové zábradlie. Antikor je veľmi vhodný aj do interiéru. Pôsobí minimalisticky a v dnešnej architektúre je veľmi často využívaný z hľadiska moderného dizajnu. Už samotný nerez vyčarí moderné, dizajnové schodisko. No pre náročnejších sa kombinuje nerezová konštrukcia zábradlia na schodisko so sklom. Sklo spolu s výrezom pôsobí útulne a použitím na zábradlí na schody dokážete opticky miestnosť zväčšiť a presvetliť.V prípade, že sa aj vy snažíte svoju domácnosť zariadiť v modernom duchu, dizajnové nerezové zábradlie na schodisku by u vás nemalo chýbať. Navštívte stránku lmmont.sk a pozrite si aktuálnu ponuku možnosti realizácie nerezového, ale aj skleneného zábradlia.