LED pásik v modernom prevedení

LED pásiky sa stali v poslednej dobe veľmi obľúbeným a používaním druhom osvetlenia. Jedna sa o dekoratívne svietidlo, ktoré vás záujme už na prvý pohľad svojim dizajnom a štýlom. Vnútro, a teda aj samotnú konštrukciu LED pásikov tvoria maličké, ale zato inteligentné súčiastky, ktoré sa nazývajú dióda. Tieto diódy sú medzi sebou prepojené a spolu tak vytvárajú impozantne svetlo aký je LED pásik. Treba dať za pravdu, že tento druh nie je vhodne ako primárne osvetlenia, ale skôr ako svietidlo, ktoré budete používajú na doplnkové účely. Jedna sa, teda o skvelý svetelný doplnok, ktorý môže byť súčasťou napríklad našej domácnosti.

LED

Ľudia si pásiky veľmi obľúbili, a preto si ich často krát umiestňujú do kuchyne, obývacej izby spálni či dokonca kúpeľni. V kuchyni vám môže pásik osvetľovať vašu kuchynskú linku. Zvyknú sa umiestňovať okolo linky či pultu. V obývačke ho môžete umiestniť okolo vašej obyváčkovej steny, TV alebo môže byt súčasťou vášho stropu či plafónu. Pásy, ktoré si chcete nainštalovať do kúpeľných priestorov musia byť na tieto podmienky aj stavané a upravené. Musia vlastniť príslušnú ochranu krytia známu aj ako IP. Tá nám udáva akou hodnotou je dane svietidlo, čo je v našim prípade pásik chránený pred samotnou vodou.

LED

Musí odolať aj mieru vlhkosti, s ktorou sa pri umývaní či sprchovaní rozhodne ráta. Môžu sa umiestňovať ma strop či okolo vašej vane. Pásiky si môžete voľne upravovať, a to svojvoľným strihaným. Viete si tak vyrobiť dĺžku ma mieru. Z pôvodnej dĺžky napríklad 5 metrov si dokážete odstrihnúť či spraviť aj viac pásikov. Nemajte strach samotným pásikom sa nič nestane sú na to pripravené, teda presnejšie ich konštrukcia. Okrem klasických farieb, ako biela či žltá sa môžete v dnešnej dobe stretnúť aj s farebnými pásikmi. V ponuke nájdete farby od výmyslu sveta. Ak by ste sa aj nevedeli rozhodnúť, ktorú farbu si zvoliť a najradšej by ste chceli všetky mám pre vás riešenie. Zaobstarajte si LED pásiky, ktoré disponuje RGB technológiou, ktorá práve umožňuje zmenu a aj ovládanie rôznych farieb.