Pery alebo oči?

Popularita výrazného líčenia neustále rastie. Na sociálnych sieťach môžeme vidieť veľké množstvo fotografií, videí a dokonca návodov alebo tutoriálov, ako sa správne a bezchybne namaľovať. Je jasné, že nie každá žena je v tom zbehlá. Daktoré sa do toho absolútne nevyznajú, preto si väčšinou dajú na tvár len nejaký púder, špirálu a idú von. Je to fajn, pretože niektoré ženy skutočne vyzerajú lepšie, keď nie sú namaľované. Ak však patríte k ženám, ktoré make up jednoducho milujú a najradšej by si ho na tvár nanášali vo veľkom množstve každý deň. Je jasné, že to nie je celkom zdravé a pre vašu pleť absolútne nevhodné. Čo je však ešte ťažšie je vyriešiť dilemu oči alebo pery. Čo zvýrazniť? Nemôžete mať výrazné oboje, pretože to potom skutočne nevyzerá dobre a vy nechcete vyzerať ako z cirkusu, no nie? Práve preto sa musíte rozhodnúť. A to hneď teraz.

okatá dívka
 
Oči…
 
Keď si žena, ktorá má krásne a veľké okále ešte trochu dopomôže, je to skutočne niečo neuveriteľné. Vtedy chlapi a aj ženy zabúdajú na celý svet, pretože sú schopní pozerať len do tých krásnych očí orámovaných dlhými mihalnicami. Pohľad občas skutočne hovorí za všetko a keďže oči sú zrkadlo duše, je jasné, prečo mnohé ženy volia práve tento variant s tým, že zostanú pri nevýrazných perách. Nevýhodou je, že tiene a ani linky na očiach nevydržia večne. Veľmi rýchlo sa rozmažú a po čase úplne zotrú. Kým nemáte stovky eur na tiene, ktoré vydržia na očiach desať hodín, ste nahratá.

modrooká dívka
 
Pery…
 
Kombinácia výrazné pery, neutrálne oči je niečo, čo určite musíte vyskúšať. Je to dokonca aj ohromne rýchle, pretože väčšinou stačí, keď si na oči nanesiete iba špirálu a môžete vyraziť. Určite sa však neobmedzujte. Je len na vás ako sa rozhodnete, no verte tomu, že výrazné plné pery dorazia úplne každého. Nevýhoda? Je to opäť už spomínaná výdrž, ktorá spôsobuje, že máte na ústach jednu veľkú šmuhu.