Politika je aj o vás o všetkom

Včera boli voľby neviem kto ako volil prezidenta sú to názorové veci ale my P.P. Včera mali po skončený predhovor aké sľuby ale veď uvidíme nechajme sa prekvapiť ako bude pokračovať Slovensko v akých krokoch. Jedny hovoria že mafia a druhý vojna uvidíme kto ako má pravdu. To sa nedozvieme hneď vyfarbia sa po čase ukážu svoju pravú tvár to je tak každý na tom. Aspoň máme pekné slnečné dni konečne. Síce sa zaujímam o politiku ale v parlamente by som nechcela byť a mať toľko zodpovednosti viesť celú krajinu ale tie ich prachy by som brala. Niekedy sa zdá ako keby nič nerobili len v zahraničí si kupovali vily a autá . Jaj ale bolo by dobre tak žiť mať toľko peňazí si užívať . Ale prezident by som nechcela byť je to náročná funkcia mať na krídlach celé Slovensko aj vládu ako takú. Dnes si trochu popíšem a pôjdem variť začínam pozvoľne makrobiotiku aj ľudia sú takto čo sa stravujú.

nepatríme do starého železa

Akurát som dala variť Proso aj varenie je ako politika zložité ale mňa baví variť .Síce človek sa rokmi naučí variť či piecť ale aj tak sa musíte stále zdokonaľovať vždy sa máme čo učiť ako sa hovorí že človek sa učí celý život. Čítala som dobrý článok Tajomstvo dlhovekosti tkvie v strave čo jedia 100 ročný ľudia. Múdry ľudia  zistili že sa obdivuhodného veku 100 rokov dožívajú ľudia ktorý majú dobré vzťahy ale aj prostredie ale na to má dopad strava. Bolo to písané v časopise NOVY CAS PRE ZENY veľmi často jedli strukoviny obsahujú veľa honosný zdroj bielkovín a iné vitamíny. Konzumujú ju VEGAN či VEGETARIAN. Aj kvôli tomu majú výborné schopnosti lebo nespôsobujú výkyvy cukru a tuky majú skvelý vplyv na ľudské zdravie. Potom je tu zelený sypaný čaj je top je to antioxidant reguluje hladinu cukru tiež a pod. Neviem ako milujete Granátové jablko ale ja áno len musíte nájsť čerstvé nie moc tvrdé ale ani prezreté obsahuje veľa vitamínu C a iné.

chránime si krajinu

Keď jete veľa prírody ovocie či zeleninu ale najlepšie je sezóne ovocie či zelenina občas si dopriať aj južné ovocie či zeleninu vidíte je to tiež ako politika ja si odkladám dôležité články či výstrižky článkov a iné. Rada k tomu vraciam po čase. Celý náš život je ako politika vždy natrafíme na niečo nové čo sa nám vryje do pamäte aby ste mohli tvoriť články a pod. Veď život je ako kniha politiky. V inom článku sa dozviete viac čo my tu chýba je písanie receptov či poviedok ja sa snažím držať témy ako takej ale aj zahrnúť trochu svojho do témy . Teraz za 5 minút 12 sledujeme reláciu resp. počúvame hovoria o včerajších voľbách bola včera účasť voličov až 99 % čo bolo najviac od roku 1999 no uvidíme čo bude. Dnes by som vybehnúť aj von uvidíme či pôjdeme. Zaujímajme sa o našu krajinu aj politiku.