Už roky máme k dispozícií internet

Akurát si dávam po poludnie kávičku úplne sa mi žiada. Za chvíľu idú moje obľúbené nákupné maniačky kto je v práci má možnosť pozerať reprízu alebo cez týždeň doobeda alebo cez víkend alebo na webe. Podľa webu si môžeme čokoľvek nájsť aj kúpiť ale ja najradšej kupujem v klasickom obchode ale objednala aj cez web stránky keď natrafím na niečo iné ako bežne v obchode. Na webových stránkach sa dá neskutočne vyblázniť surfovať zdieľať. Horšie je to že sú aj škodlivé takzvané nebezpečné webové stránky ktoré by vám mohli zaniesť vírus do pc a ten sa nedá len tak odstrániť mala som v mobile trojského koňa no hrozné niečo musela som si kúpiť nový mobil. Sú aj prípady že sa vám nabúrajú hacker a môžu vám zneužiť všetky vaše údaje a pod. Ono keď sa to tak vezme internet, web a život online je sranda ale aj risk. Ja sledujem aj dopredu rôzne relácie na webe Nákupné maniačky a pod.

googlime

Tento týždeň je táka divoká téma farby síce mám rada farby ale zladené nie nejakú šialenosť ale človek sa musí niekedy aj prispôsobiť niekedy treba vybočiť a dať si niečo odvážne na jeseň ako stvorené. Ale tento týždeň sú tam riadne kontroverzné postavičky hlavne mužov ktorý sa obliekajú ako ženy  nechápem že to môžu povoliť do ženskej šou. Myslím si že to je pre ženy a nie….To by mali dať zvlášť síce nie som ako by som to povedala, napísala každý sme iný aj inak orientovaný. Ja ho ako človeka nebudem súdiť nepoznám ho ale voľakedy mali si myslím nákupné maniačky iný  inú úroveň chápem že chceli zmenu čo sa mi viac voľakedy páčilo že tie baby boli doma a tam prezentovali svoj šatník aj na webe toho bolo viacej. Milujem objednávku na webe. Avon  a pod. výhoda človek sa môže inšpirovať vidieť skôr novinky. Inač nebolo na staré zlaté časy.

nakup online

Nebolo toľko negatívnych situácií ako dnes. Čo sa týka rôznych katalógov robím to roky od študentských čias akurát tak minule hovorím že bože ako to ušlo že som pomaly rokov vonku 32 rokov čo som chodila na SS aj na VV sú to roky človek neveriac sleduje ako starne síce mám len 48 rokov chvála Bohu sa cítim na 30 ale čas uteká ako voda. Čo ma baví na webe sú rôzne recenzií človek sa aj nasmeje alebo vtipy ja píšem aj básničky a pod ako Bloger vo voľnom čase mám síce rozpísané aj knihy ale čo sa týka vydavateľstvá je to drahé keby človek vedel že vám vydajú knihu a pod tak by som skúsila možno raz plánujem to.