Aj ženy majú zlé vlastnosti

Každý človek má dobré no aj zlé vlastnosti. Nikto nie je dokonalý. A už vôbec nie ženy, aj keď tak niektoré vyzerajú, ako nevinný anjel. Prečítajte si zopár negatívnych vlastností, ktoré majú ženy a muži ich neznášajú.
V prvom rade, panovačnosť. Každá žena je takým malým diktátorom, ktorá chce dirigovať svojho muža. Dennodenne mu zadáva úlohy, ktoré musí spraviť, a ak ich nespraví dostatočne rýchlo alebo vôbec, tak je oheň na streche.
Chorobné upratovanie, či neporiadnosť. Jednu z týchto vlastností má veľa žien. Buď neustále upratujú a nútia do toho aj svojho muža a deti alebo naopak žijú obkolesené neporiadkom, rozhádzané šaty a oblečenie keď sa niekam chystajú je u každej jednej ženy samozrejmosťou.

tvář

Žiarlivosť. Ak je žena vo vzťahu s mužom, ktorý vyzerá dobre, žiarlivosť na seba nenechá dlho čakať. Stačí jeden pohľad alebo rozhovor so starou známou, a už je zle. Začína séria otázok kto to bol, čo s ňou má, či sa chce rozísť a podobne.
Medzi ďalšiu zlú vlastnosť žien patrí to, že nikdy nie sú ticho. Dokážu hodiny rozprávať a v podstate o ničom, hlavne ak sú na káve s kamarátkami, či spolu telefonujú. Častokrát sa muž nedostane k slovu, maximálne len odpovedá a prikyvuje.

Ženy sú vďaka svojim hormónom veľmi náladové. Chvíľu môžu byť šťastné, vysmiate, ale vzápätí za pár sekúnd sa to môže zmeniť na hnev, smútok či plač. Toto chlapi nikdy nepochopia, ako tak rýchlo a v podstate pre nič za nič dokážu ženy zmeniť náladu. Zároveň sa tým zmení aj ich nálada keďže ju ženy rady prenášajú a neberú ohľad.

anděl

Míňanie peňazí je doménou žien, ktorej sa len tak ľahko nemienia zbaviť. Toto môžeme zaradiť medzi zlú vlastnosť skoro každej ženy. Nakupovanie oblečenia, topánok a kabeliek stojí ženu nemalé peniaze, no často aj ich partnera, preto to chlapi na ženách nemajú radi.