Tantra masáž vám môže zmeniť život

Máte v úmysle darovať vášmu kamarátovi napríklad na Vianoce poukážku na tantrickú masáž? Potom sa môže stať, že za vami po masáži príde úplne niekto iný, vy ho síce poznáte podľa vizáže, ale vo vnútri jeho ja dôjde k zmene. Väčšinou k pozitívnej zmene, pretože tantra umožňuje lepšie na sebe zapracovať. Čo sa teda môže stať, keď vyrazíte na tantrickú masáž vy, alebo váš priateľ?

tantra masáž

Pokoj v duši umožní lepšie pochopiť zmysel toho všetkého – keď sa budete chcieť sústrediť napríklad na učenie v škole, a budete sa nachádzať toho času na rockovom koncerte, tamojší hluk a davové šialenstvo vás bude natoľko rozptyľovať, že sa nič nenaučíte. Pokiaľ si ale doprajete výučbu mimo civilizáciu, napríklad na vrchole Kriváňa vo Vysokých Tatrách, pôjde vám učenie samo. Ticho a pokoj, bez rušivých civilizačných vplyvov robí veľa, to nám verte, a tantra je takým vhodným prostredím, kedy máte čas a pokoj nielen na učenie, ale aj na nazeranie do vlastného vnútra a zisťovanie zmyslu života.

masážne oleje

Neha a zase neha – viete, čo je na ženách najcennejšie? Nie sú to ani bradavky pŕs, ani sladký úsmev a krásne vlasy, ale ženská citlivá a nežná duša, ktorá príde, pohladí a odpustí. V tomto okamihu zistíte, že je to presne to, čo vám v živote chýba.

Kontinuálny orgazmus – na tantrických masážach je krásne aj to, že mnohí ľudia tu zažívajú také stavy mysle, že by sme ich mohli prirovnať ku kontinuálnemu orgazmu. A prežívať orgazmus celú hodinu, alebo len dvadsať sekúnd, to je rozdiel, však?

Zmena stravy – niekomu na tantre v Bratislave naskočí v mysli myšlienka, že by mohol tiež niečo urobiť so svojim telom v zmysle lepšieho stravovania. Napríklad vám tu napadne, že by ste mohli skončiť s kávou, obmedziť alkohol, prestať jesť cukrovinky a biele pečivo, nahradiť ich celozrnnými výrobkami, ovocím, zeleninou a strukovinami. Niektorým ľuďom tiež docvakne, prečo zabíjať zvieratá, keď sú to živé tvory, a stanú sa z nich vegetariáni alebo vegáni, čo každému len prospeje.