Sklamaná

Poznáte ten pocit, keď máte partnera a myslíte si, že je to ten pravý? A potom zistíte, že vôbec nie je taký, za akého ste ho celý čas mali. To je to najsmutnejšie. Mne sa presne toto stalo a som celkom sklamaná. Ešte nedávno by som povedala, že sa mám dobre a že je všetko zaliate slnkom a je to perfektné. No lenže je to presne naopak. Mala som priateľa. Zoznámili sme sa v jednom bare, on ma pozval na drink a slovo dalo slovo. Chodili sme spolu na nádherné rande, on ku mne bol hrozne veľmi dobrý a pozorný. Presne po tomto som túžila a hlavne som si priala to, aby ma niekto mal rád takú aká som a vyzeralo to tak. Mal 45 rokov, takže som si myslela, že už má rozum a vie, čo chce.

sex

No áno, lenže to vyzeralo krásne iba zo začiatku. Potom sa to pomaličky začalo kaziť a rúcať ako domček z kariet. Začal byť na mňa agresívny, hádali sme sa a nebolo to veľmi príjemné. Začala som cítiť, že je niekde chyba, ale vôbec som nevedela kde a čo sa deje. A hlavne som si kládla otázku, prečo sa tak zrazu z ničoho nič zmenil. Začal piť a správal sa hrozne.. no áno a ešte k tomu som zistila, že má v telefóne akýsi sex kontakt – nejakú pani, s ktorou si už dlhšie píše nejaké správy so sexuálnym podtextom.

sex

Keď som to zistila, tak som vlastne ani nevedela, ako mám reagovať. Po tom všetkom som už dúfala, že nebudem mať problémy a nebudem musieť čeliť ďalším sklamaniam a prekážkam. Ale pomýlila som sa, keď som sa ho na tie sex kontakty opýtala, tak len zapieral. Rozhodla som sa, že to s ním ukončím. Prečo by som mala byť vo vzťahu, keď je mi neverný? Jednak ma sklamal a tá dôvera sa už nedá tak jednoducho obnoviť. A ja nechcem byť s človekom, ktorý ma bude podvádzať a bude so mnou zaobchádzať, ako sa mu zapáči. Ja chcem vo svojom živote niekoho, kto so mnou bude v dobrom aj zlom a bude mi verný…