Displej sa dá na mobile vymeniť

Často sa stane, že sa človek zamyslí alebo niekde zavadí, prípadne inou okolnosťou a zrazu mobil letí na zem a vy ani poriadne neviete, ako sa to stalo. Veľmi nemilá situácia ale každopádne nastane vtedy, keď sa po mobil zohnete a zbadáte, že má prasknutý alebo úplne rozbitý displej. Vtedy to vskutku človeka nepoteší a začne premýšľať, čo s tým. Mnoho z nás totiž možno má práve nový mobil alebo si nový mobil ešte neplánuje kúpiť, no rozbitý displej môže túto situáciu rozhodne značne ovplyvniť.

mobil

Pokiaľ si kvôli rozbitiu displeja nechcete kupovať nový mobil, dá sa to jednoducho vyriešiť možnou opravou tejto závady. Displej sa nechá vymeniť. Napríklad ak máte mobil značky Samsung – oprava displeje Samsung váš vyjde možno okolo 100 €. Avšak kúpa nového mobilu by bola oveľa drahšia. Preto je oprava mobilu často jednoznačným riešením, po ktorom mnohí z nás siahajú, aby sa päť dalo s mobilom poriadne pracovať a nemuseli ste čeliť tomu hrôzostrašnému diskomfortu, ktorý sa objavuje, keď je displej čo i len trochu prasknutý. Dotyková obrazovka má základ v dotykovom displeji a akákoľvek prasklina môže funkcie narušiť.

mobil v ruke

Pokiaľ ste ešte nezažili, čo t znamená popraskaný displej, buďte radi! Mnohokrát sa vôbec nedá ovládať množstvo ikoniek, písmo atd. v oblasti, kde prasknutie displeja nastalo. Skúšate ťukáte, klikáte, no displej už nereaguje ako predtým. Bez ohľadu na dodatočné a neplánované investície nakoniec budete nútený ísť a nechať displej opraviť. Opraviť sa, samozrejme, dá aj mnoho ďalších pokazených prvkov na mobile. Stačí pozrieť ponuku a cenník úkonov a súčiastok, ktoré sa dajú opraviť, resp. vymeniť a to podľa značky a typu mobilného zariadenia, ktoré máte. Rozhodne však potrebujete mať funkčný telefón a tak vôbec netreba váhať! Opraviť si displej alebo mikrofón rozhodne stojí za to.