Zbavte sa nadobro vlhkosti vo vašom dome

Chcete dať stopku vlhkosti aby ste sa jej konečne nadobro zbavili? Ak sa životnosť vašej izolácie končí, využite služby DUOTRA, ktorá vám ponúka techniku s názvom podrezanie muriva. Chceme zabrániť tomu, aby vám z vlhkosti v obytnej časti domu či inej budovy vznikli zdravotné ťažkosti. Myslíme to vážne, nezáleží na tom, kde sa nachádza vaša stavba. Naši experti pracujú v každom kúte Slovenska, na stránke uvidíte zoznam. Viete, ako to funguje? Pri prenikaní vody cez poškodenú izoláciu vznikajú soli, a to v nadmernom množstve. To spúšťa kolobeh viazania vody.

Čistá izba

Kedy by ste seriózne mali zvážiť našu pomoc?

Keď spozorujete mokrú omietku, odlupujúcu sa farbu, zatuchnutý zápach a to najnepríjemnejšie, tvorbu plesní. Výhodou práce expertov od DUOTRY je výhodná cena a doživotná záruka. Klienti využívajú naše služby opakovane a dôkazom toho sú recenzie. Kvalite práce pri podrezávaní muriva môžete vďačiť modernej technike. To znamená lanovej a reťazovej píle. Používa sa aj nabíjanie nerezových plechov. To závisí od zloženia muriva. Zistíme to až pri obhliadke, od toho závisí celý postup. Túto možnosť majú naši klienti bezplatne.

Postup v skratke

Najprv podrežeme dom skrz murivo, vložíme izolačný materiál, zaklinujeme ho a natlačíme cementové lepidlo.

stará budova

Podrezanie reťazovou pílou je vhodné pri týchto typoch muriva:

1. pálená a nepálená tehla
2. škvarobetón
3. kváder
4. bloky
5. občasne kamenné murivo

Podrezanie lanovou pílou

1. Miešané murivo
2. Kameň
3. Skala
4. Betón

Podrezanie nerezovými plechmi je vhodné pre pálenú a nepálenú tehlu. Izolovanie muriva má dlhotrvácny efekt, ktorý nenahradia žiadne nátery. Ak si vyberiete naše izolovanie, budete riešiť váš problém s vlhkosťou efektívne. Inak sa problém s vlhkými stenami bude vracať. Navyše ušetríte financie, ktoré by ste vkladali do opakovaného nanášania náterov.