Efektívna práca

Na PK GROUP nájdete množstvo užitočného a zaujímavého pre Váš priemysel. Nájdete tu množstvo plastových prepraviek a boxov, ktoré uľahčia prácu samotnú vo Vašom priemysle. Okrem toho tu nájdete množstvo rôznych sudov a barelov, ale aj podvozkov pod prepravky.

Zefektívnite svoju produktivitu práce vo svojej spoločnosti a výrobe a tešte sa na skutočne odolné a kvalitné plastové nádoby, plastové obaly a prepravky. Všetky tieto je možné vybaviť odolnými pojazdovými kolieskami, pre uľahčenie manipulácie pri preprave. Vozíky vybavené potrebnými a vhodnými pojazdovými kolieskami uľahčia a zrýchlia prácu. Preto neváhajte a vyberte si z našej bohatej ponuky týchto priemyselných koliesok. Otočné kolieska ale aj pevné kolieska. Nájdete tu skutočne viacero skupín koliesok určených a teda vhodných pre ten ktorý priemysel.

kov, robotník

V neposlednom rade stoja za zmienku aj pojazdné kolieska určené pre vysoké teploty. Tieto určite svojou odolnosťou vo vysokých teplotách oceníte pri vykonávaní práce. Spomeňme napríklad Teplote odolné koleso PKV 80, otočné, nerez, ktorého vidlica je vyrobená z nerezovej ocele. Samotné koliesko je vyrobené zo syntetického materiálu odolného voči vysokým teplotám. U tohto kolieska sa môžete tešiť na takzvaný samomazný náboj. Pri tomto type kolieska sa môžete spoľahnúť na jeho dynamickú nosnosť až 100 kg.

farby, látka

Taktiež Teplotne odolné koleso PKV 100, pevné, nerez je skutočne spoľahlivým pomocníkom. Jedná sa o pevné a teda neotáčavé koleso, ktoré svojou dynamickou záťažou až 125 kg toho zvládne skutočne veľa. Taktiež sa môžete spoľahnúť na jeho odolnosť voči vysokým teplotám, vďaka koliesku vyrobenému zo syntetických materiálov, odolných voči vysokým teplotám a samomaznému náboju. Tieto kolieska aj keď možno nezaujmú na prvý pohľad svojou váhou (0,512 kg), no určite presvedčia svojou kvalitou a životnosťou. Samozrejme nájdete tu množstvo aj iných koliesok, ako napríklad nábytkové kolieska, či transportné priemyselné kolieska ale aj polyamidové a teda silónové kolieska a mnoho iných.