Úspornejšie využitie vody

Plánujete si svoje bývanie, no nechcete byt ale skôr dom? Poprípade vlastníte už svoj? Určite už máte, alebo si len plánujete zaviezť svoju záhradku, aby ste si v nej mohli vypestovať svoju úrodu. Ušetríte tým peniaze, keďže si počas letného obdobia nebudete musieť kupovať zeleninu a zároveň ju budete mať omnoho kvalitnejšiu, pretože nebude postrekovaná. Avšak úrodu treba polievať, aby vám aj niečo narástlo. Pokiaľ nemáte pri svojom dome tečúci potok, používate na polievanie vodu z vodovodu. Avšak nie je to lacná záležitosť, a tak vám môže prísť vysoká faktúra za vodu. Skúste preto porozmýšľať nad IBC kontajnerom na vodu Schoellerallibert.com.

IBC kontajner na vodu 1000L

Vďaka tomuto kontajneru na vodu si viete zachytiť dažďovú vodu a tak ušetríte svoje financie za faktúry. Dažďová voda je aj kvalitnejšia, pretože neobsahuje chlór. Môžete ho samozrejme využiť aj inak, a to tak, že si napustíte doň vodu a necháte ju odstáť. Trošku sa vám zohreje a nebude ľadová, takže rastlinám neublížite. Na výber máte z rôznych veľkostí a objemov týchto kontajnerov a tak si viete vybrať presne také, aké práve potrebujete. V ponuke máte z desiatich druhov, ktoré si môžete priamo kúpiť a mať vo svojom vlastníctve, alebo z desiatich druhov, ktoré si môžete prenajať a následne ich vrátiť, keď ich nebudete potrebovať. Ľahko sa prevážajú, sú kvalitné a nepoškodia sa. Majú dlhú životnosť a tak vám vydržia naozaj dlho a preto nebudete musieť neustále kupovať nové.

Polievanie záhradky

Vďaka týmto kontajnerom bude polievanie pre vás hračka. Voda vám v nich vydrží a len tak ľahko sa nevyparí. Už nemusíte chodiť z domu s plnými nádobami vody, ale budete mať prístup ku vode priamo von. Ak máte skleník, môžete si kontajner napojiť priamo naň, aby ste nemuseli vychádzať a vchádzať. Ak skleník nemáte, môžete si ju položiť niekam, kde vám nebude zavadzať. Určite sa oplatí investovať jednorázovo do IBC kontajnera na vodu, a rokmi ušetríte veľké množstvo peňazí za vodu.