Kúsok raja na zemi, Tantrická masáž

Hľadáte únik z reality? Potrebujete si oddýchnuť od ťažkého pracovného týždňa, vypnúť hlavu a nechať sa rozmaznávať? Vieme vám s tým pomôcť. Naše tantra v Bratislave je skvelým únikom z reality či už pre ženy alebo mužov. Náš salón je veľmi diskrétny a nachádza v Bratislave. V našom masážnom salóne si zakladáme na vašom komforte a súkromí. Priamo pred a po masáži sa odporúča a je dôležité, aby ste sa u nás osprchovali. Sme presvedčení, že čistota je základom príjemného zážitku, a preto sa postaráme o všetko potrebné. Naše masáže nezačínajú hneď po príchode do salónu. Každý náš program začína rituálom Namaste, čo v hinduizme znamená vzdanie úcty jeden druhému. Tento rituál je pre nás dôležitým krokom, ktorý nám pomáha vytvoriť vzájomné spojenie a harmóniu. Spoja sa tu naše mysle a naše telá.

tantra

Počas celej vašej návštevy máte k dispozícii vodu, kávu alebo čaj. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto sa môžete osviežiť, kedykoľvek budete potrebovať. Naša ponuka programov zahŕňa rôzne typy tantrických masáží, každý s vlastným prístupom a zameraním. Či už hľadáte klasickú tantrickú masáž, intenzívnu Vzájomnú Body Tantra, tajomnú Secret Dark masáž, romantický zážitok pri Romantic Tantra alebo pre náročnejších ako je Body Tantra máme pre vás pripravené všetko, čo potrebujete na uspokojenie vašich túžob.

tantricke masaze

V našom salóne sa o vás postarajú len odborníci. Naši masery a masérky sú vyškolené, aby vám poskytli nielen profesionálnu masáž, ale aj maximálnu intimitu a zážitok. Vaša pohoda a spokojnosť sú pre nás na prvom mieste. Vstúpte do sveta zmyselnosti, relaxácie a harmónie s našimi profesionálnymi tantrickými masérkami. Nechajte sa uniesť dotykmi, zvukmi a vôňami, ktoré vytvárajú jedinečný zážitok v našom salóne. Vaša cesta k vnútornej pohode a uvoľneniu začína tu, stačí sa len objednať.