Upratovací servis v Poprade – GRANT

Hľadáte spoľahlivú a šikovnú pani na upratovanie v Poprade upratovanie-grant.sk a v jeho okolí? Nemáte čas, ste pracovne zaťažený a chcete sa vrátiť do čistého domu? Nemusíte ďalej hľadať! Naša firma Upratovací servis GRANT a jej skvelé zamestnankyne sú tu pre vás a pomôžu vám udržať váš dom čistý a útulný. Tieto služby ponúkame aj pre firmy a ich kancelárske priestory po celom východnom Slovensku!

upratovanie

Máme bohaté skúsenosti s upratovaním, takže sa nemusíte báť, že by ste prišli a našli niečo poškodené! Naše zamestnankyne sú vyučené vo svojom obore, čo znamená, že majú bohaté skúsenosti a zručnosti v oblasti upratovania, pravidelné sa zúčastňujú školení ohľadom hygieny a používania nových čistiacich prostriedkov. Majú odborné vedomosti o rôznych druhoch povrchov, materiálov a čistiacich prostriedkov, čo zabezpečuje, že váš dom bude čistý.

Ponúkame pravidelné upratovanie. Rovnaký poriadok vo vašom dome alebo firme si zaslúžite každý deň. Rozumieme tomu, že každý dom/firma je iná a má svoje špecifické potreby. Dokážeme vám vytvoriť program upratovania presne podľa vašich požiadaviek a preferencií. Môžete si vybrať, či preferujete upratovanie raz týždenne, dvakrát mesačne alebo podľa vlastného uváženia.

upratovanie

Používame profesionálnu výbavu a čistiace prostriedky, ktoré zabezpečujú dôkladné upratovanie a optimálny výsledok. Váš dom bude lesklý a svieži po každej našej návšteve. Dôverujte nám a naším zamestnankyňami! Sú spoľahlivé a vždy prídu v dohodnutý čas. Môžete si byť istí, že vaše domáce prostredie je v dobrých a bezpečných rukách. Nemusíte sa viac trápiť s upratovaním domu. Kontaktujte nás ešte dnes a dovoľte nám prevziať starosť dom alebo kancelárske priestory. Vaša spokojnosť je našou prioritou, a preto sme tu, aby sme vám pomohli udržiavať váš dom/firmu čistú a útulnú. Nechajte nás premeniť váš dom či firmu na čistý a upravený raj!