Plast akryl

Spoločnosť UHAL E-SHOP ponúka na predaj všetok laserový materiál, vrátane plexi a akrylových skiel. Na stránke www.uhaleshop.sk nájdete bohatý výber plexi a akrylových skiel, ktoré sú vhodné pre laserové vyrezávanie a tlač. Z týchto plexi skiel je možné vyrobiť mnoho rôznych šablón a pomôcok, vrátane ich použitia na iné, ostatné účely. Nájdete tu číre ale aj farebné priesvitné plexi tabule, ktoré sú vhodné na vyrezávanie laserom. Mnoho príslušenstva k týmto komponentom v našej bohatej ponuke Vám spestrý náladu.

písmená forma

Plexisklo dosky na našej stránke nájdete jednovrstvové ale aj dôvodový vrstvové plasty ktoré sú vhodné pre interiér a exteriér. Interiérové plasty vám ponúkame v hrúbke 0,8 mm, 1,3 mm, 1,5 mm, 1,6 mm a 3,0 mm. Veľké stuhtov plastov sú vhodné výhľadne pre interiér. Exteriérové materiály u nás nájdete v hrúbkách 1,6 mm a 3,0 mm. Pri dvojvrstvových plastoch si môžete vyberať z bohatej farebnej ponuky. V ponuke nájdete aj zaujímavú farebnú variantu v označení GOLDCOAST – žula lesklá/ zlatá. Jedná sa o dvojvrstvový plast vhodný do interiéru, ktorý svojím farebným prevedením pripomína skutočnú žulu. Spomedzi ostatných dvojvrstvových plastov tu nájdete bežné farebné varianty ako sú napríklad strieborná – zrkadlová čierna, tmavozelená – matná biela, zlatá brúsená – čierna ale aj sitá žltá s čiernou.

glazura sklo

Z výberu plexi – akryl tu nájdete variantu číre, kde vám ponúkame plexisklo v nadštandardnej kvalite vyrobené priamo v Nemecku. Toto plexisklo je mimoriadne odolné a taktiež si ho môžete vyberať v rôznych hrúbkach od 0,5 mm až po 0,8 mm. Toto extrudované plexisklo je vhodné na rezanie. U nás si môžete vyberať mnoho materiálov vhodných na výrobu rôznych predmetov, ako sú napríklad kartónové lepenky, plechy na laser, nažehľováky do lasera, vyfarbovacie laky a ceruzky, plakety, ale aj materiál z dreva či kožené polotovary. Na www.uhaleshop.sk nájdete toho pomerne veľa.