Skutočná pravda o masáži so šťastným koncom

Mylné chápanie slovného spojenia senzuálna masáž Bratislavatantra.sk je zdrojom mnohých predsudkov, ktoré sa medzi ľuďmi šíria ako infekčná choroba. Medziľudské vnímanie erotických masáží je z tohto dôvodu veľmi abstrahujúce a chybne sa pod ním rozumie akési privodenie fyzického uspokojenia súvisiaceho s vonkajšími podnetmi.

erotická masáž pre ženy

Nepopieram, že slovo senzuálny je synonymom zmyselnosti, ale cieľom žiadneho druhu erotickej masáže nie je priviesť človeka k orgazmu pomocou sexuálneho aktu. Tento typ masáže sa síce spája s rozkošou spôsobenou masážnymi technikami, ktoré môžu viesť k vyvrcholeniu, ale iba v rámci sprievodného efektu. Každá takáto masáž má klienta uvoľniť, zrelaxovať jeho telo i myseľ a dopomôcť mu k seba-prijatiu. Je teda chybou predpokladať, že za zmyselnou masážou je potrebné hľadať sexuálne služby, ktorých cieľom je sexuálne uspokojenie klienta.

zmyselnosť

Aby som svoje tvrdenia obhájila a poskytla tak živnú pôdu pre svoje úsudky, tak sa vám pokúsim priblížiť, čo vás čaká za zatvorenými dverami salóna, ktorý sa venuje rôznym druhom erotických masáží.

Tantrická masáž

Základom tejto masážnej techniky je uctiť si sexualitu, naučiť sa ovládať svoje živočíšne pudy a spojiť svoje telo i myseľ v jedno. Využíva sa teda ako nástroj na rozvoj nášho duchovného ale aj sexuálneho vedomia. Súčasťou tejto techniky môže byť aj masáž ženských a mužských pohlavných orgánov, ktoré je možné po dohode s tantra lady, t.j. masérkou, vynechať.

Masáž Yoni

Yoni je sanskrtské slovo označujúce vagínu.

V doslovnom preklade znamená „posvätný priestor.“

Z tohto dôvodu sa pri tejto masáži pristupuje k vagíne ako k predmetu, ktorý si zaslúži našu úctu. Pomalé a metodické masážne techniky, pomocou ktorých sa masérka venuje vašej Yoni, môžu viesť k vyvrcholeniu, pretože sa zameriavajú na citlivé oblasti vášho tela.

Aj keď je orgazmus v poriadku a pri začiatočníkoch, ktorí ešte nie sú na takúto stimuláciu zvyknutí, môže byť aj niekoľkonásobný, treba pamätať na fakt, že vyvrcholenie nie je primárnym cieľom tejto masáže a preto nie je nevyhnutné.

Masáž Yoni sa prvotne snaží pomôcť vám cítiť sa lepšie vo svojom vlastnom tele a lepšie pochopiť seba a svoje túžby. Taktiež môže mať pozitívny vplyv na vaše rozpoloženie v prípade, ak ste zažili nejakú sexuálnu traumu.

zadoček

Masáž Lingamu

Lingam je sanskrtské slovo označujúce penis.

Masáž Lingamu zahŕňa okrem masáže penisu aj masáž semenníkov, hrádze (oblasť, ktorá sa nachádza medzi konečníkom a mieškom) a prostaty. Cieľom tejto masáže je fyzické i duševné potešenie, resp. vytvorenie meditatívneho a zážitku, pre vaše telo i myseľ.

Teraz, keď už viete, že podstatou masáže so šťastným koncom nie je sexuálne uspokojenie, ale ovládnutie túžob a seba-prijatie, tak sa nebojte dopriať si ho. Tu je váš prvý krok na ceste k rozprávkovému zážitku.