Využitie LED reflektorov 30W

LED reflektor 30w ledprodukt.sk sa zaraďuje medzi moderné osvetlenie tejto doby. Využíva sa na osvetlenie požadovaného priestoru. Môže byť súčasťou nejakých priemyselných priestorov. Taktiež je častým pomocníkom pri profesionálnych prácach, ako sú rôzne remesla či už elektrina alebo iné inštalatérske práce. Využíva sa aj napríklad pri rôznych stavbách, v halách, na staveniskách skratka na miestach, kde je potrebné dostatočne silne a kvalitne osvetlenie.Taktiež ho môžete požiť vo vašej záhrade, kde môže osvetľovať vchod na váš pozemok. Umiestniť ho je možné aj na fasádu vášho rodinného domu. Do týchto priestorov sa ideálne hodia LED reflektory so snímačom pohybu. Ak vás senzor pohybu, ktorý je umiestnený v reflektore zameria svetlo sa automaticky sa zapne.

LED

Ak nezameria ďalší pohyb po niekoľkých sekundách sa vypne. Reflektory sa využívajú aj v športoviskách, ako sú športové haly, telocvične, štadióny alebo ihriska. Toto osvetlenie je možné použiť v interiéry, ale aj v exteriéry. Väčšina modelov je určená aj na vonkajšie použitie. LED reflektory sú odolné voči rôznym otrasom a nárazom, ktorým môžu byť vystavené napríklad na nejakom stavenisku. Taktiež dokážu vzdorovať nízkym teplotám. Reflektory, ktoré sú primárne umiestňované v externých priestoroch musia mať príslušnú ochranu krytia najčastejšie to býva ochrana IP 65. Ich konštrukcia je mohutná a pevná, preto sa nemusíte obávať, že by sa pri nejakej miernej kolízii mohli rozbiť. Vyrábané bývajú z hliníka, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou. V dnešnej dobe nahrádzajú LED reflektory často staršie typy reflektorov akú sú halogénové reflektory, ktoré boli na výslní v minulých rokoch.

LED

Čo sa týka príkonu LED reflektor sa vyrábajú v nasledovných wattových verziách 10, 20, 30, 50, 100 a 200 W. My sa dnes zameriame na reflektory s 30 wattovým príkonom. LED reflektor 30W sa zvykne využívať hlavne vo vonkajšom prostredí. Stretnúť sa s ním môžete na cestách, kde osvetľuje cestu alebo rôzne chodníčky. Reflektory s 30 wattový príkon sú väčšinou navrhnuté tak, aby ich bolo možné prenášať a manipulovať s nimi. Za zmenku rozhodne stojí aj vysoká životnosť, vďaka ktorej nemusíte na dlhu dobu riešiť kúpu nového osvetlenia. V priemere dosahujú tieto reflektory životnosť okolo 30 000 hodín. Tento LED reflektor sa zvyčajne umiestňuje do výšky štyroch metrov.