Uľahčite si svoju prácu

Pre výrazné uľahčenie práce vo Vašom priemysle, Vám spoločnosť PK Group Slovakia, s.r.o. ponúka mnoho inovatívnych riešení v oblasti potravinárskeho, technického, spotrebného priemyslu a v mnohých ďalších iných priemysloch. Okrem veľmi kvalitných a praktických plastových prepraviek a euro prepraviek s vekom, vhodných na prepravu ovocia, zeleniny, či mäsa a mäsových výrobkov Vám ponúkame aj plastové sudy, či barely, termo-boxy ako aj plastové palety a veľké boxy.

skladové zásoby

Pre výrazne ľahšiu manipuláciu s týmito, už spomínanými plastovými prepravkami či barelmi a sudmi Vám ponúkame podvozky pod palety a taktiež pojazdové kolieska.

Pojazdné kolieska v mnohom uľahčia manipuláciu prepravovaného tovaru ako sú napríklad naplnené prepravky s ovocím, či iným potravinárskym tovarom, ale taktiež ich kvalitu a pomoc oceníte aj v prípade prepravovania plných paliet naložených ťažším sortimentom napríklad v technickom či spotrebnom priemysle. Tieto pojazdové kolieska nájdete v našej pomerne bohatej ponuke. Či už potrebujete pojazdné kolieska pre prepravu ťažkých nákladov v priemysle a teda priemyselné transportné kolieska, alebo Vám postačia nábytkové kolieska, tu si určite vyberiete.

technický priemysel

PK Group je spoločnosť, ktorá sa Vám snaží uľahčiť fungovanie Vašej práce na najvyššiu možnú úroveň. A práve preto u nás nájdete aj takzvaný vedľajší sortiment, ktorý si môžete objednať vo výrazných zľavách a akciových ponukách. Jedná sa napríklad o plastové boxy, stavebné kozy, ktoré výrazne uľahčia prácu v interiéroch ako je napríklad murárska práca, maľovanie a podobne. Ďalej tu nájdete plastové koše na triedený odpad, ktoré sú v rôznych variantoch prevedenia a v rôznych farebných verziách, taktiež smetné plastové popolnice, ktoré svojou váhou uľahčia manipuláciu s nimi, no svojou kapacitou120 až 140l dokážu poňať dostatočné množstvo odpadu.