Penové matrace od Segumu

Dobrý matrac je základom http://cz.polishtextilegroup.com/produkty/vystrazna-reflexna-paska-s-polyesterovym-zakladom-lizard-lysm-wb-1000-cz/ pre zdravý spánok, pretože je prepracovaný. Prepracovaný znamená, že doňho bola investovaná nejaká tá čiastka, aby sa skúšal a overoval jeho efekt a účinok na telo, chrbát, chrbticu, kĺby a podobne. Len tak poskladané vrstvy materiálov, nie vždy prinesú žiadaný efekt. Áno, možno si vravíte, že vám to postačí, ale keby ste porovnali rôzne kvality matracov, možno by sa váš názor trochu zmenil. Predsa len po testoch rôznych matracov by ste si iste povedali, nie je veru matrac ako matrac. Sú rôzne druhy matracov, ale hlavné dve skupiny by sme mohli rozdeliť na penové alebo sendvičové matrace a potom pružinové matrace. Pružinové pozostávajú samozrejme z pružín a ďalších rôznych materiálov a penove matrace zase z komfortnej či inej pamäťovej peny.

spálňa s posteľou

V Segume napríklad vyrábajú už niekoľko desaťročí matrace, ktoré sú zdravotné, ortopedické. Mnohé roky skúsenosti sa podpísali pod dnešné modely matracov, ktoré majú v ponuke. Matrace sa vyrábajú na Slovensku a preto sú veľmi, dá sa povedať, lacné vzhľadom na kvalitu, ktorú ponúkajú. Majú prepracovanú aj tvrdosť, ktorú si každý klient môže vybrať v ponuke, podľa svojich potrieb. Niekto by mal mať matrac tvrdý, iný zase stredne tvrdý alebo mäkký. Niektoré sa vyrábajú aj obojstranné, čo je zase výhodou vtedy, keď si potrebujete tvrdosť dočasne meniť.

matrac

Penové matrace obsahujú komfortnú alebo pamäťovú penu. Ortopedické vlastnosti sa tu dosahujú skladaním peny rôznych tvrdostí a vlastností. Zároveň sa táto pena aj tvaruje a tým dosahuje danú ortopedické tvary a vlastnosti pre komfortný spánok. Penové matrace sa hodia tým, ktorý majú bolesti napríklad kĺbov, keďže pena sa telu prispôsobuje. Určite si v ponuke každý nájde matrac, ktorý bude vyhovovať jeho potrebám a v prípade sa môžete poradiť s odborníkmi, ak by ste si neboli celkom istí.